budowa została zakończona: 5827 dni temu  
         
 
początek
aktualności
galeria
forum
poznajmy się
przewodnik praktyczny
tablica ogłoszeń
co myślą sąsiedzi
okolica
akcja choinka
spotkania Plażowiczów
Plaża w mediach
subskrypcja
dokumenty
kandydaci do zarządu
targowisko
zapytania ofertowe
sport
     

Aktualności

20.10.2011r.
W zakładce dokumenty do poczytania: odpowiedź Policji na pismo Wspólnoty w sprawie sklepu nocnego.

A tutaj: informacja o dodatkowych przeglądach kominiarskich i gazowych dla osób, których nie było jak były przeprowadzane.

14.10.2011r.
W zakładce "kandydaci do zarządu", dwie osoby, które zgłosiły chęc do pracy w Zarządzie Wspólnoty. Zapraszam do zapoznania się z kandydaturami.

7.10.2011r.

W zakładce dokumenty znajdą Państwo pisma skierowane do Dzielnicy oraz do Policji w sprawie zakłócania ciszy nocnej przez klientów sklepu nocnego oraz odpowiedź Dzielnicy na pismo Wspólnoty w tej sprawie.

5.10.2011r.
W związku ze słabym zainteresowaniem ewentualnych kandydatów do Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej na zgłoszenia czekam do 14 paziernika. Zapraszam.

21.09.2011r.

W zakładce DOKUMENTY dwa nowe dokumenty dotyczące nowego bloku, który stanie przy ul. Borzymowskiej.

16.09.2011r.

W zakładce DOKUMENTY znajdą Państwo dwa pisma dotyczące bloku, który ma zostac zbudowany przy ulicy Borzymowskiej jak również jego wizualizację.

15.09.2011r.

Inicjatywa poszerzenia Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej jest moją własną inicjatywą. Uważam, że już najwyższa pora na odrobinę świeżości, "nowej krwi", nowych pomysłów, co niewątpliwie wniosą do Zarządu jego nowi członkowie.
Jeśli jesteś społecznikiem, "działaczem", który chciałby popracowac dla społeczności z którą mieszkasz "pod jednym dachem", zapraszam.
Ponadto uważam, że w większym gronie powinniśmy podejmowac decyzje, m.in. odnośnie tego, na co chcemy wydawac nasze pieniądze.

Moja propozycja jest taka: zainteresowana osoba wysyła e-mailem swoje zdjęcie, kilka słów o sobie, kilka słów o tym dlaczego chce się zaangażowac w działalnośc Zarządu Wspólnoty. Wszystko to oczywiście będzie umieszczone w przestrzeni, która będzie dostępna po zalogowaniu, za pomocą loginu i hasła, które dostaliście Państwo jak ruszało nasze forum (w sprawie loginu, hasła, problemów technicznych proszę pisac na adres: borzymowska@borzymowska.xip.pl )
Kandydatury zbieram do 30 września br. pod adresem borzymowska@borzymowska.xip.pl

10 października br. kandydaci dostaną do ręki listę z lokalami własnej klatki i będą mieli 2 tygodnie (do 24 października) na zbieranie podpisów pod swoją kandydaturą. 

Nazwisko kandydata (lub kandydatów), który uzyska ponad 50% głosów z własnej klatki (licząc lokale, a nie udziały, bo na tym etapie udziały nie mają znaczenia), zostanie wpisane do projektu uchwały w sprawie rozszerzenia Zarządu.  Następnie uchwała z nazwiskami tak wytypowanych kandydatów zostanie głosowana wg zasad określonych w Ustawie o własności lokali. 

Zapraszam do udziału.

pozdrawiam
Elicha


11.09.2011r.
Pojawił się nowy poradnik - Jak budować? Kompendium wiedzy budowlanej


20.12.2007r.
20 grudnia została podpisana umowa na świadczenie usług telekomunikacyjnych z firmą JMDI. Szczegóły: umowa, oferta, harmonogram prac - w zakładce dokumenty.

08.11.2007r.

Szanowni Mieszkańcy

Informujemy,że od czwartku 8 listopada br. administrator będzie pełnił dyżury w Państwa nieuchomości w każdy czwartek w godzinach 17.00-19.00.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt: 0664-168-620, 022 825 98 92 wew. 219, k.zagorski@atrium21.pl

z poważaniem
Atrium 21 Sp.z o.o.

03.11.2007r.
Zebranie Właścicieli lokali odbędzie się 7 listopada 2007r. (środa) o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej Nr 28 im. Stefana Żeromskiego przy ulicy Gościeradowskiej 18/20

Kilka dni temu rozniesione zostały zawiadomienia o zebraniu właścicieli lokali wraz z projektami uchwał, które będą na tym zebraniu głosowane. W przypadku kiedy takie zawiadomienie do Państwa nie dotarło należy skontaktować się z administratorem.
Na zebranie należy przyjść z dowodem tożsamości oraz dokumentem potwierdzającym prawo własności lokalu.
W przypadku nieobecności istanieje możliwość udzielenia pełnomocnictwa innej osobie.

03.11.2007r.
Kilka dni temu rozniesione zostały loginy i hasła do indywidualnych e-kartotek dot. płatności. Aby sprawdzić jak stoimy z płatnościami zaliczek czynszowych należy wejść na stronę internetową firmy Atrium21. W razie problemów technicznych należy kontaktować się z administratorem; w przypadku pytań dot. płatności należy kontaktować się z Panią z księgowości Agnieszką Krzykwą. W przypaku kiedy informacja o koncie do kogoś z Państwa nie dotarła należy kontaktować się z administratorem.

01.03.2007r.
Petycja w sprawie przywrócenia linii 145 >> pobierz<<

29.08.2006r.
Zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej odbędzie się 5 września 2006r. w siedzibie JWC.
Zapraszam do nowego forum Plażowego.


18.12.2005r.
Oj bardzo nieaktualne te aktualności, przepraszam.
Zapraszam do "Akcja choinka" - są już zdjęcia z Choinki 2005.

20.06.2005r.
Spotkanie na Plaży w sprawie promocyjnej sprzedaży garaży.
Nowa informacja od Pana Adama Pszczółkowskiego:

"W dniach 26.06.(niedziela - 11.00-15.00) oraz 27.06. (poniedziałek - 16.00-20.00) organizujemy możliwość bezpośredniego spotkania na budowie z handlowcami z "zespołu garażowego". Handlowcy będą mieć plany podziemi i wszelkie informacje dotyczące wolnych garaży i warunków promocji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy oczywiście gorąco".

09.06.2005r.

Drodzy Sąsiedzi

Firma JWC zaczęła prowadzić promocyjną sprzedaż garaży. Poniższa informacja przyjdzie do naszych tradycyjnych skrzynek pocztowych. Niemniej jednak skontaktował się z nami przedstawiciel handlowy firmy z prośbą o zamieszczenie ogłoszenia na Plażowej stronie co niniejszym czynię.

Oprócz maila, który znajduje się w ogłoszeniu, można również pisać bezpośrednio do osoby, która zawiaduje zaspołem zajmującym się tym przedsięwzięciem - Pana Adama Pszczółkowskiego- Kierownika Salonu Sprzedaży: a.pszczolkowski@jwconstruction.com.pl, 0-502-497-511 .

informacja o promocyjnej sprzedaży garaży

06.06.2005r.
Karta informacyjna do aktu notarialnego przeniesienia własności
Protokół przekazania lokalu

12.05.2005r.

Zdjęcia ze spotkania z JWC wiszą już w "spotkaniach Plażowiczów"- dużo Nas :-)

13.02.2005r.
Trochę podsumowania wiadomości z forum, z galerii i z odwiedzin.
Prace idą do przodu, ale do odbioru pierwszych mieszkań jeszcze sporo czasu. Pogoda bardzo długo sprzyjała naszej Plaży i wszystkim osobom, które bezpośrednio sprawiają swoją ciężką pracą, że już niedługo zamieszkamy w swoich mieszkaniach. Bardzo im za to dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Teraz pogoda trochę się skiepściła ale miejmy nadzieję, że na krótko.

Przegląd klatek.
Klatka F jest najbardziej zaawansowana w wykończeniu - w mieszkaniach zostało tylko malowanie, które zależne jest od szybkości wysychania tynków, na klatce jest już układana glazura. Ma to być klatka oddana jako pierwsza. Zaraz za nią jest klatka C. Mieszkania w sumie chyba tylko też już tylko do pomalowania, są już tynki, wylewki, grzejące grzejniki, parapety, na klatce są już tynki i montowana jest już winda - wszystko to można zobaczyć w galerii.
Klatka E jest daleko w tyle , chociaż w piśmie, które dostaliśmy z aneksem do podpisania w związku z opóźnieniem budowy (odbiór miał być w grudniu) klatka E jest wymieniona jako ta, która będzie oddana zaraz po klatce F, co wydaje mi się mało prawdopodobne patrząc na postępy w budowie. Chyba, że były różne wersje pisma:). Na klatce D kładzione są już płytki, chociaż brak jeszcze tynków.
Klatki A i B osiągnęły już stan surowy zamknięty i Plażowicze z tych klatek też już mogą zwiedzać swoje mieszkania (w każdą sobotę w godz.9-13 po pobraniu przepustki w dowolnym biurze JWC). I tu chciałabym podziękować wszystkim osobom, które oprowadzają zwiedzających Plażę i życzyć im cierpliwości i wytrwałości w wysłuchiwaniu ewentualnych żalów i dąsów, bo, proszę nas zrozumieć kochani Panowie, to my będziemy tam mieszkać i musimy mieć wszystko tak jak trzeba i na swoim miejscu :-).
W klatce B, jak widać na zdjęciach jest już położona elektryka.

Zachęcam do odwiedzin piętra "poznajmy się" - pojawiło się kilka nowych twarzy :-)
I taka przypominajka: żeby zaistnieć w "poznajmy się" należy wysłać treść z ewentualną fotką na adres Plażowy: borzymowska@borzymowska.xip.pl, a my szybciutko wrzucimy tam gdzie trzeba :-).
Zachęcam również do dzielenia się na forum wrażeniami z odwiedzin - forum wyspecjalizowało się w klatki, więc tam można umieszczać info dot. konkretnej klatki, będzie łatwiej dla wszystkich i będzie porządek na forum :-).
Z zaległości: wrzucony jest tekst jaki ukazał się w "Gazecie Wyborczej" m.in. ma temat Plaży z dnia 22.08.2004r. Znajdziecie go na piętrze "Plaża w mediach".

Pozdrawiam serdecznie i wszystkim życzę cierpliwości i wytrwałości, chociaż ja już jadę na rezerwie...

15.01.2005r.
W galerii zostały umieszczone zdjęcia Plaży, po wichurach jakie nawiedziły nasze miasto. Foty iście artystyczne wykonane przez Palkera. Ponieważ zdjęcia są pokazywane chronologicznie od najnowszych, zdjęcia nie są umiesczone na początku :). A widok jest dość ciekawy :). Jedyna niepokojąca rzecz to to, że odchylają się (a w konsekwencji też pewnie odrywają) blachy na krawędziach dachu :(. (pokaż obrazek) Rozmawiałam już na ten temat z kierownikiem, więc pewnie będzie to naprawione.

22.12.2004r.
Właśnie otrzymaliśmy oficjalną (pisemną - z podpisem pani prezes Wróbel) informację od JWC na temat opóźnień. Otóż napisane tam jest, że mieszkania będą oddawane do użytku od maja 2005 (zaczynając od klatek E i F) Koniec oddawania mieszkań wraz z końcem czerwca. Czyli w przeciągu tych dwóch miesięcy mieszkania mają być oddawane - jak będzie rzeczywistość okaże.
Powód opóźnień - szkoda klawiatury aby to przepisywać - nawet przedszkolak by się uśmiał.

24.08.2004r.
Strona uległa małej przebudowie. Żeby przeczytać o Plażowych spotkaniach nie trzeba już błądzić po aktualnościach - zostało dobudowane jedno piętro, które nazywa się "nasze spotkania". W planach jest pomysł zagospodarowania piętra "gdzie mieszkasz".

21.08.2004r.
II Spotkanie Plażowiczów

19.08.2004r.

Aktualności Plażowe niezbyt były aktualne od jakiegoś czasu - najwyższa pora to zmienić :-). Całe szczęście, że forum "żyje" i dzięki Wam za to. Poza tym galeria też w miarę jest aktualna, więc ogólnie nie jest Ąle.

Pewnie część Plażowiczów jeszcze na wakacjach, ale myślę, że są i tacy co już wojaże wakcyjne zakończyli i powrócili do rzeczywistości.
Mam nadzieję,że spotkamy się na II Spotkaniu Plażowiczów, które odbędzie się 21 sierpnia br o godz. 16.00. Spotykamy się na budowie "pod płotem". Warto przyjść bo już niemała garstka Nas się zebrała, a w dodatku przewidywana jest mała niespodzianka - nie, nie, nie, nie będzie mowy kierownika budowy,że oddadzą nam mieszkania w grudniu tego roku :-). Jak już zapewne Wszyscy wiedzą w grudniu nie zostanie nic oddane. Bardzo mnie ubawiła ostatnia rozmowa z Panią w Biurze Obsługi Klienta "...jak już na pewno Pani wie w grudniu nie będzie zakończona budowa...". Skąd niby miałam się dowiedzieć - nie wiem. Kierownik budowy jak pytałam kilka razy odpowiadał "tak wszystko idzie zgodnie z terminem". Hmm, ale mój zdrowy rozsądek podpowiadał, że chyba tak jednak nie jest. Niemniej jednak dla Pani z BOK było oczywiste, że przecież wiem :-). To tyle wspomnień na temat pytań o terminy.

Obecnie jesteśmy na takim etapie,że wszystkie piętra już prawie stoją oprócz strony od ulicy Motyckiej gdzie stoi poziom parkingu :-(.
Niemniej jednak osiedle o szumnej nazwie "Targówek Plaza" wygląda dość pokaĄnie.
Kilka osób dostało nawet informacje o ukończonym stanie surowym otwartym klatek "C", "D", "F". O tym i o wątpliwościach z tym związanych można przeczytać na Plażowym forum. Zwróciliśmy się również z prośbą do specjalistów o opowiedzenie jakie warunki ma spełniać taki stan surowy otwarty, o czym można przeczytać ma Plażowym forum Gazety Wyborczej.
A dzisiaj jesteśmy przed drugim spotkaniem Plażowiczów, a liczni
k optymistycznie pokazuje 133 dni do zakończenia budowy :-) Bo tak naprawdę to oficjalnie przecież nic nam nie wiadomo o jakichkolwiek opóĄnieniach. I tym miłym akcentem zakończę aktualizację aktualności na dzień dzisiejszy. Cieszę się na sobotnie spotkanie i mam nadzieję, że pomimo urlopowego czasu kilka osób przyjdzie "pod płot" :-)

25 maja 2004r.
Byłam dzisiaj na "Plaży". Niewątpliwie rośnie :-) Strefa zapomniana - czyli Motycka (bliżej budki ochrony) też już wyłania się z piachu i drutowiska.
Na fundamentach można już zobaczyć pierwsze pionowe ścianki, więc nie martwcie się - nie zrezygnowano z tej części inwestycji :-)
Najwyższy punkt osiągnęła Gościeradowska (bardziej od Motyckiej ale blisko środka) - 4 piętra (liczę bez parteru) w dwóch albo w trzech pionach - dokładnie nie pamiętam.
No i od Motyckiej (nad parkingiem) i od dziedzińca są już pierwsze balkony!!!

Udało mi się również porozmawiać z kierownikiem budowy :-) Podobno budowa idzie zgodnie z planem. Jeśli chodzi o terminy to: stan surowy otwarty- koniec lipca, surowy zamknięty koniec września. Takie jednogłośne zapewnienie usłyszłam od głównego kierownika budowy i od kierownika do prac żelbetonowych.

17 maja 2004r.
galeria ożyła!!! 41 nowych zdjęć autorstwa Palkera oraz nowi sąsiedzi w "poznajmy się"

28 kwietnia 2004r.
uf, dawno tu się nic nie zadziało :-)
Ostatnie zdjęcia z Plaży są z 21 kwietnia (więc znowu nie takie stare :) ), nie mam dziś nowych za to mamy nowych sąsiadów.
Jest tak, że Palker, który robi nam zdjęcia Plaży ma teraz jakiś sajgon w związku z tym nie ma czasu, my nie mamy sprzętu, więc liczę na Was wszystkich cobyście podesłali jeśli macie nowe fotki z Plaży.

25 marca 2004r.
W galerii znajdziecie bardzo dużo nowych zdjęć z budowy.
Warto też zajrzeć do "okolicy" tam też czeka kilka zdjęć iście wiosennych :-)

21 marca 2004r.
Pierwszy dzień wiosny - Dniem Plażowiczów
No to pierwsze koty za płoty, ale o tym za chwilę , bo zaległości się nazbierały :-) zaczniemy więc od nich.
Nasza Plaża ma superaśny baner informujący o istnieniu Naszej strony internetowej. Baner został sfinansowany przez firmę JWC, która Plażę buduje. I tu należą się duże dzięki dla pana Marka Skrzypczyńskiego, który pomógł nam w tym przedsięwzięciu.
W ten sposób osoby, które jeszcze nie wiedzą o istnieniu Naszej strony mają szansę ten stan rzeczy zmienić :-)

Teraz będzie o tych "kotach i płotach"
Spotkaliśmy się! Zebrało Nas się aż osób osiem + 1 osoba młodzieży - Oliwka i jedna osoba maleństwa - Franek, który smacznie sobie spał w samochodzie. No i oczywiście nasz przyjaciel Paży Palker, który uwiecznił tak ważne wydarzenie swoim aparatem(już brak mi słów wdzięczności).
Myślę, że jak na pierwsze spotkanie to niezły wynik.
Poświeciło słońcem i popadało gradem, więc możemy uznać, że błogosławieństwo z góry dostaliśmy :-)
Już na pierwszym spotkaniu przekonaliśmy się, że warto się spotykać bo m.in. można dowiedzieć się paru istotnych rzeczy - tak przynajmniej było w moim i Andrzeja przypadku :-)
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoimi wrażeniami zapraszam na forum.

Pierwsze spotkanie Plażowiczów uważam za zamknięte i zastanówmy się nad kolejnym jeśli chodzi o czas i miejsce :-)
P.S. Fotki w galerii oczywiście :-)


01 marca 2004r

Od dziś na stronę Plaży możemy wejść rówież ze strony naszego developera :-)

29 lutego 2004r.
Od ulicy Motyckiej do połowy Gościeradowskiej strop został juz zalany - można wianek robić :-)
Tradycyjnie już dzięki sympatycznemu Palkerowi Ci co nie byli, mogą zobaczyć to zjawisko w galerii.

Uwaga! Juda&Leman - Plażowicze, którzy nie chcą dać się poznać :-) zaproponowali przywitać wiosnę na Plaży. Uważamy, że jest to super pomysł, więc wstępnie przyjmujemy takie rozwiązanie. 21 marzec pierwszym dniem Plażowiczów!
(czyt. forum)

21 lutego 2004r.

Od ulicy Motyckiej do Gościeradowksiej Plaża wychodzi z podziemi! Są już pierwsze okienka w części podziemnego parkingu i zaczątki stropu nad pierwszym poziomem. Nie mamy zdjęć ale uwierzcie na słowo - aż dech zapiera :-)

PS W galerii zaległe zdjęcia przesłane przez Grzegorza z ok. 09 lutego br

8 lutego 2004r.
Byliśmy dzisiaj na budowie. Co oko nasze ujrzało? Pierwsze pionowe ścianki! Co prawda to dopiero poziom parkingu, ale co tam - nasza "Plaża" można powiedzieć, że rośnie już do góry! Dla tych wszystkich którzy nie widzieli albo widzieli ale chcą popatrzeć jeszcze, dużo nowych zdjęć ze skąpanej w słońcu "Plaży", za które kolejny raz wielkie dzięki dla Palkera.

W związku z tymi pierwszymi pionowymi ściankami proponuję zorganizować I Spotkanie Plażowiczów z szampanem i ciasteczkami :-) Co Wy na to? Propozycje terminów i inne uwagi - na forum.

24 stycznia 2004r. (wieczór)
Niech tylko ktoś powie, że okolica Naszej "Plaży" nie jest wyjątkowa...Przypomniałam sobie, że Palker przysłał nam kiedyś piękne zdjęcia. Odszukałam i można zobaczyć je w "okolicy" (autorem opisów jest również Palker).

24 stycznia 2004r.(poranek)

czwartkowe rozmowy

22 stycznia spotkałam się z Kierownikiem Budowy i poprosiłam żeby mi poopowiadał trochę o budowie, i tak: budynek okolony jest 7 metrowymi palami na których znajdują się belki oczapowe (?) o nr od 01 do 09. Fundament stanowi płyta denna grubości 85 cm, składa się z trzech warstw siatek, na płycie tej będą budowane ściany. Budynek w swoim najwyższym punkcie będzie miał 8 kondygnacji. Będzie 6 klatek i 4 windy . Na dole będą pomieszczenia usługowe. Parking dwupoziomowy z jednym poziomem nad ziemią . Stan surowy otwarty przewidywany jest na ok. połowę lipca. Uzyskałam informację, że mimo mrozów Panowie mieszczą się w harmonogramie czasowym budowy. Zbrojenia będą zalewane jak tylko mrozy trochę puszczą.

19 stycznia 2004r.
"Na zdjęciach widać, że robią zbrojenie; ustawili też wytwornicę pary zatem szykują się do betonowania płyty fundamentowej; jest ustawiony pierwszy segment żurawia - jak ustawią żuraw roboty pójdą, jak z płatka, ale to pewnie tak bliżej wiosny" Palker - nic dodać nic ująć, zapraszamy do galerii gdzie czeka duuuża porcja nowych zdjęć

18 stycznia 2004r
Po bardzo długiej przerwie świątecznej witamy w Nowym Roku - roku "Plażowiczów"

17 grudnia 2003r.
Okiem sąsiada:

"gdy wracałem do domu ok.19 widziałem na budowie pracującą pompę Stetter i ze
dwie wielkie ciężarówki z gruszkami betonu. Dalej betonują tą płytę spodnią
(denną?). Widać szykują Wam dans-płaszczadkę na Sylwestra :-)) " sąsiad:Palker

Bardzo dziękujemy za wieści z ostatniej chwili...,a wszyscy Ci, co nie mieli koncepcji na bal, mają problem z głowy. Tylko czy firma zdąży...

16 grudnia 2003r.
Ruszyła subskrypcja

15 grudnia 2003r.
Kolejne zdjęcia w galerii nadesłane przez Palkera, dziękujemy po raz kolejny. A także zdjęcia w dziale akcja choinka - teraz każdy może zobaczyć jak tak naprawdę wygląda choinka :-), juz pisałam, że jest mała :-), ale miejsca na bombki jeszcze są.

13 grudnia 2003r.
Po wielu zmaganiach z techniką (przerobienie materiału z kasety magnetofonowej na mp3), w końcu Andrzejowi udało się wrzucić na stronę reportaż, o którym pisaliśmy wcześniej;
tu możesz posłuchać

12 grudnia 2003r.
Choinka już stoi :-) - więcej na ten temat w "akcja choinka"
Jak chcecie zobaczyć jak zachodzi słońce nad "Plażą" wskoczcie do "okolicy"

10 grudnia 2003r.
Choinka stanie na budowie!

06 grudnia 2003r.- Mikołajki
Pierwszy śnieg.
W Galerii nowe zdjęcia, które Palker podesłał nam na Mikołajki :-) - dzięki,
może wypowie się ktoś kto zna się na budownictwie...

Dziś również zaczęliśmy "małą kampanię informacyjną" - porozwieszaliśmy ogłoszenia na płocie o istnieniu naszej strony - zobaczymy jak długo tam powiszą i czy dadzą jakiś efekt, bo jak do tej pory nie ujawnił się jeszcze żaden przyszły mieszkaniec :-)

Na budowie widać, że prace idą do przodu, zresztą można to zobaczyć na zdjęciach.

Prawdopodobnie w poniedziałek będziecie mogli posłuchać nas w I Programie Polskiego Radia ok godz. 11.15

04 grudnia 2003r.
Dzisiaj opisano naszą stronę w gazecie stołecznej: http://twojemiasto.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1808847.html?nltxx=1077927


03 grudnia 2003r.
W galerii znajdziecie 11 dzisiejszych (z godziny 15.00) świeżutkich jak ciepłe bułeczki zdjęć z budowy, które podesłał nam Palker, dzięki pozdawiamy


20 listopada 2003r.
Dostałam informację o tym, że stan surowy otwarty planowany jest na czerwiec 2004r, natomiast stan surowy zamknięty na paˇdziernik 2004 :)

 
 
 jesteś gościem na stronie kontakt: borzymowska@borzymowska.xip.pl