budowa została zakończona: 5827 dni temu  
         
 
początek
aktualności
galeria
forum
poznajmy się
przewodnik praktyczny
tablica ogłoszeń
co myślą sąsiedzi
okolica
akcja choinka
spotkania Plażowiczów
Plaża w mediach
subskrypcja
dokumenty
kandydaci do zarządu
targowisko
zapytania ofertowe
sport
     
Poznajmy się

Jak to na początku dobrze jest się poznać...
Chcielibyśmy zachęcić wszystkich do napisania kilku słów o sobie. Można również podesłać fotkę (info przesyłajcie na maila).
 
Andrzej i Elka, mamy po ćwierć wieku (no już troszkę więcej). Jesteśmy zarobionymi młodymi ludźmi ale czasami jeszcze mamy jakieś pomysły. Od dwóch lat jeździmy na snowboardzie i strasznie to lubimy. Elka - ostani rok studiów (mam przyjajmniej taką nadzieję)w IPSiR Uniwersytetu Warszawskiego, oprócz tego pracuję w pewnej prywatnej szkole wyższej. Andrzej - skończył studia na wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej. Obecnie pracuje na Politechnice. Oprócz tego pracuje także jako programista.


Grześ

Witam sąsiadów!!! Właśnie kończe studia w SGSP(ciekawe czy ktoś wie co to za uczelnia?:)) Nie powinienem być problemowym sąsiadem......co więcej mogę się nawet przydać jeśli w naszym bloku miałby wybuchnąć jakiś pożar.Szybko go ugaszę:) Pozdrawiam!! Grześ
Gosia
Witam serdecznie wszystkich mieszkańców - moich przyszłych sąsiadów, stronkę naszej budowy śledzę już od dawna, dlatego postanowiłam się w końcu ujawnić. Nazywam się Gosia, jestem studentką, a moje mieszkanko znajdować się będzie na 3 piętrze od ulicy Borzymowskiej. Pozdrawiam gorąco wszystkich sąsiadów!


Ewelina i Tomasz
Nazywam się Tomasz Kawnik, razem z Eweliną zamieszkamy od strony ulicy Motyckiej, w części 5 kondygnacyjnej, klatka B. Mieszkanko znajduje się na I piętrze (z przyległym tarasem 50m2). Oboje pochodzimy z Łodzi. Ja pracuję w Klubie Świat Książki, a Ewelina kończy studia i pracuje w Unilever Polska.


Emilka i Radek
Hejka sasiedzi! Emilka i Radek, będziemy mieszkać na 7 piętrze na klatce D... Emilka studiuje psychologię, a ja pracuję w transporcie. Już nie możemy się doczekać nowego, własnego mieszkanka:)

Maciek

Mam na imię Maciek i będę mieszkańcem czwartego piętra klatka d. dla
WSZYSTKICH SĄSIADÓW POZDROWIENIA I DUŻO CIERPLIWOŚCI W NOWYM ROKU. więcej

Leszek
 
Mam na imię Leszek i będę mieszkał na 6-tym piętrze. Jestem menedżerem w Hiltonie w Anglii i mam zamiar przenieść się do Warszawy po otwarciu nowego Hiltona. Moje hobby to podróże.


Monika, Mariusz, Beniamin i Julka

Witajcie!
Jest nas czworo: Monika, Mariusz, Beniamin i Julka, kilka dni temu podpisaliśmy umowę z JWC i będziemy mieszkać na III pietrze od ul. Borzymowskiej. Już nie możemy się doczekać naszych nowych "apartamentów" i oczywiście wspaniałych sąsiadów.
Pozdrawiamy wszystkich mieszkanców Plaży.
Do zobaczenia na III spotkaniu Plażowiczów.

Monika i Mariusz


Agnieszka i Darek

Przyszli mieszkańcy Plaży od licy Motyckiej.


Agata i Michał
 
Witajcie ! Będziemy mieszkać od strony ul. Motyckiej. Pracujemy i zaocznie studiujemy w SGH. Bardzo lubimy czytać i chodzić po górach, dlatego wybraliśmy 7 piętro : ) Czekamy niecierpliwie na moment przeprowadzki do naszego nowego mieszkania. Chętnie poznamy przyszłych Sąsiadów ! 
Agata & Michał


Tomek
 
Witam!
Nazywam się Tomek Brewko i będę mieszkał na 5-tym piętrze pod numerem 503D, czyli na rogu Gościeradowskiej i Motyckiej. Jestem tłumaczem. Myślę, że jak wszyscy bardzo się cieszę na własne mieszkanko i nie mogę się doczekać :) Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów.


Dorota


Agnieszka


Ania


Izka - siostra Elki


Wojciech


Krzysztof


Arti

Dostalem kredyt na kawalek plaży (203F), gdzie zamieszkam z żoną Agnieszką i córką Anią. Pozdrawiam wszystkich przyszlych sąsiadów.


Kamila i Sylwia

Jesteśmy dwie: ja, Kamila (19) i moja starsza siostra Sylwia (23). Postanowiłyśmy się wreszcie przedstawić i poznać przyszłych sąsiadów.


Kiciory

Jesteśmy 3 osobową rodzinką i będziemy mieszkać na II piętrze od ul. Motyckiej.


WHAB

2 pietro, okna na Borzymowska :)


Palker
Przyjaciel Plaży. Prawie wszystkie zdjęcia na Naszej stronie są Jego autorstwa.


Agnieszka

Witam wszystkich moich przyszłych sąsiadów! Agnieszka - 4 piętro :-)


Monika
Mam 25 lat i właśnie kończę studia medyczne na wydz. lekarskim. Niedługo rozpocznę staż podyplomowy, który zamierzam robić w Warszawie. Już nie mogę się doczekać kiedy zamieszkam w swoim własnym mieszkanku. Pozdrawiam wszystkich sąsiadów.
Julia

Będę mieszkać w naszym domku razem z moim chłopakiem. Mam 20 lat, jestem studentką UW (WDiNP) i serdecznie wszystkich pozdrawiam.


Agnieszka i Darek (z maluchami)


Marcin, Sylwia i Martusia
Cześć sąsiedzi!
Jesteśmy wesołą rodzinką: Mama, Tata i córeczka, będziemy mieszkać na czwartym piętrze od ulicy Motyckiej,
mam nadzieję, że w przyszłości utworzymy super wspólnotę lokatorską i będziemy sobie mieszkać na "Plaży" :-)


Kasia,Darek z Alexem i Piotrkiem
Kasia39, Darek39 (fanatyk U2), Alex11, Piotrek9 (fanatycy Legii W-wa) 5te pietro, 3 pokoje, rog Goscieradowskiej i Motyckiej www.u2.homepage.pl


Ryszarda i Jacek

Będziemy mieszkać na ostatnim czwartym piętrze.Bardzo się cieszymy z nowego mieszkanka,oraz fajnych sąsiadów.Moj mąż Jacek jest informatykiem a ja ekonomistką.Pozdrawiamy wszystkich Plażowiczów znanych ze strony internetowej.


Asia

Nazywam się Asia. Kilka słów o mnie... kończę właśnie studia, pracuję i zamierzam "zadomowić się" na 7 piętrze; więcej na forum
Tomek i Andrzej z rodziną
Tomek i Andrzej oraz nasza rodzinka, planujemy zamieszkać tu ...Aga i Piotrek


Anka z mężem Jackiem

Jestem Anka i razem z małżonkiem będziemy mieszkać na czwartym piętrze. Jacek jest po Uniwerku Warszawskim, a ja w trakcie studiów ekonomicznych.Michał
Jestem Michał p.s. "Misiek". Będę ja mieszkał w malutkiej kawalerce tak jak Marcin ale na siódmym piętrze czyli ostatnim w tym naszym cudowniastym bloczku. Trzymajcie sie wszyscy lokatorzy i odwiedzajcie budowę często.Piotr i Edyta
Hej!
Pozdrawiają Was Piotr i Edyta.
Na razie narzeczeństwo ale już niebawem....
Będziemy mieszkali w naszej dwupokojowej rezydencji z widokiem na ul. Gościeradowską.
W przyszłości zamierzamy powiększyć rodzinę dlatego cieszymy się, że na Plaży będzie więcej maluchów.Grześ, Ela i Basia
Witajcie
Nasza trójka, czyli: Grześ, Ela i Basia dołącza do "Plaży". Trzymamy kciuki i urządzamy nasze mieszkanko na drugim piętrze (narazie tylko na planie...).Jarek i Ewa z córką Justyną

Nasze imiona Jarek i Ewa. Mamy czternastoletnią córkę Justynę, która tak jak i my czeka na swój wymarzony pokój i oczywiście na nowe koleżanki i kolegów. Zastanawia się kto będzie mieszkał w sąsiedztwie i z kim będzie chodziła do przyszłego liceum.
www.kardas.plAgnieszka, Krzyś, Oliwka i Franek
ja czyli Agnieszka , Krzyś ...mój mężczyzna, Oliwka....o której już wspominałam, i mały Franek, który urodził sie w grugniu 2003. Bardzo cieszymy się na to NOWE MIESZKANKO.......no I OCZYWIŚCIE NA WASZE SˇSIEDZTWO
więcej na forumOla i Piotr

My jesteśmy troszkę starsi ale jeszcze młodzi duchem. Cieszymy się, że będziemy mieli fajnych sąsiadów . Ja ( czyli Piotr ) jestem informatykiem a moja druga połowa czyli Ola chemikiem pracującym w informacji farmaceutycznej. Lubimy podróże do ciepłych krajów ...ale chwilowo ograniczone ze względu na budowę...
Będziemy mieszkać od strony ulicy Motyckiej, na trzecim piętrze
Piotr i OlaMarcin

Mam na imię Marcin. Mam 27 lat. Będę mieszkał na 4 piętrze w malutkiej kawalerce. Ciasne ale własne.Paweł /Papek/
 
 
 
 jesteś gościem na stronie kontakt: borzymowska@borzymowska.xip.pl