budowa została zakończona: 5827 dni temu  
         
 
początek
aktualności
galeria
forum
poznajmy się
przewodnik praktyczny
tablica ogłoszeń
co myślą sąsiedzi
okolica
akcja choinka
spotkania Plażowiczów
Plaża w mediach
subskrypcja
dokumenty
kandydaci do zarządu
targowisko
zapytania ofertowe
sport
     


Szanowni Mieszkańcy
Informujemy, że w dniach 28.02.2008 r. - 18.03.08 r. J.W. Construction prowadzić będzie prace mające na celu usunięcie usterek na poziomie garaży. Informujemy również, że na czas zajęcia przez J.W. Construction poszczególnych miejsc parkingowych wyznaczamy dla Właścicieli miejsca zastępcze. Szczegóły akcji tutaj

Zarząd Wspólnoty i Atrium 21 Sp. z o.o.


24 stycznia 2008r.- drugi termin odczytów podzielników ciepła; szczegóły tutaj

9 stycznia 2008 r. będzie przeprowadzany odczyt podzielników ciepła; szczegóły tutaj

Szanowni Państwo !

W trosce o ład, spokój i porządek, zwracamy się z apelem do wszystkich współmieszkańców, o treści jak niżej:

Prosimy o to, by troska o czystość i higienę naszych mieszkań nie przeradzała się w zaśmiecanie klatek schodowych i korytarzy. Prosimy zatem nie pozostawiać nieczystości, odpadów, obuwia itp. na klatkach schodowych.
Przypominamy również, że na klatkach schodowych obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Prosimy o to, aby rowery pozostawiane były tylko w miejscach do tego przeznaczonych i nie zajmowały miejsca na klatkach schodowych.
Prosimy o to, aby właściciele piesków wyprowadzanych na spacer nie pozostawili po swoich pupilach zabrudzonych chodników lub trawników.
Kategorycznie prosimy nie wprowadzać zwierząt na plac zabaw dla dzieci.

Zarząd Wspólnoty

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z licznymi uwagami do pracy firmy ochroniarskiej zwracamy się z prośbą o wpisywanie wszelkich, zauważonych przez Państwa nieprawidłowości, do książki skarg i wniosków.
Książka znajduje się w stróżówce przy wjeździe do garażu.
Ze względu na potrzebę weryfikacji zapisanych w książce uwag prosimy o podanie tel. kontaktowego, dzięki temu będziemy w mogli zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji nt. zgłoszonych przez Państwa nieprawidłowości.
Uwagi można również zgłaszać wrzucając informację do skrzynki na listy: Administracja lub mailowo na adres: k.zagorski@atrium21.pl

Atrium 21

Konto bankowe Wspólnoty i wysokość zaliczek

Szanowni Państwo !!!

Uprzejmie informujemy, że w związku z zakończeniem administrowania przez Spółkę JW Construction rachunek bankowy, na który należy wpłacać miesięczne zaliczki, oraz wysokość miesięcznych zaliczek pozostają bez zmian.
Przypominamy, że odbiorcą zaliczek jest:
Wspólnota Mieszkaniowa
ul. Borzymowska 43
03-565 Warszawa
Prosimy o regularne i terminowe wpłacanie zaliczek. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z administratorem naszego budynku, Panem Karolem Zagórskim nr tel. 0664 168 620 lub k.zagorski@atrium21.pl

Zarząd WspólnotyPORADNIK IMPREZOWICZA !!!

Drogi Sąsiedzie - imprezowiczu, jeżeli organizujesz zabawę karnawałową lub spotkanie towarzyskie w swoim mieszkaniu, musisz pamiętać o kilku obowiązujących Cię regułach spokojnej i kulturalnej zabawy.
Organizując przyjęcie musisz się liczyć z tym, że zabawa która będzie trwała po godzinie 22.00 może przeszkadzać Twoim sąsiadom. Dlatego też nie zdziw się, jeżeli w czasie dobrej zabawy nagle zapuka do Twoich drzwi - POLICJA.
Gdy dojdzie już do spotkania z policjantami, musisz wiedzieć co może Cię czekać, jeżeli Twoja zabawa nadal będzie się rozkręcać i przeszkadzać mieszkańcom. Musisz być przygotowany na następujące sytuacje jakie Ciebie mogą spotkać:
1. właściciel mieszkania lub najemca ma obowiązek się wylegitymować, jeżeli ktoś nie ma dokumentów i na dodatek nie chce ściszyć głośnej muzyki, to "utrudnia wykonywanie obowiązków policjantowi", a to już podstawa żeby zabrać taką osobę na komendę, a tam: pobrać odciski palców, sfotografować i zatrzymać aż do ustalenia tożsamości.
2. jeżeli muzyka nie zostanie ściszona w czasie interwencji, policjant ma prawo nałożyć mandat lub skierować sprawę do sądu grodzkiego. Nasza dobra rada to, uprzedź swoich sąsiadów o planowanej imprezie, a wtedy może w ogóle nie będziesz musiał rozmawiać z policją, bo nikt jej nie wezwie.
Urządzaj zabawę tak aby nie przeszkadzać innym, pamiętaj że On może też odpłacić Ci się tym samym w najmniej oczekiwanym dla Ciebie momencie.

Z poważaniem AdministratorInternetowa kartoteka właściciela

Szanowni Mieszkańcy!

W m-cu październiku br. uruchomiona zostanie usługa podglądu internetowego danych księgowych. Każdy z właścicieli będzie miał możliwość sprawdzenia via internet informacji na temat stanu zadłużenia/nadpłaty na swoim, indywidualnym koncie księgowym.
Dostęp do internetowej kartoteki właściciela, będzie możliwy dzięki zalogowaniu się w strefie mieszkańców na Naszej stronie internetowej: www.atrium21.pl.
Uwaga: W chwili wprowadzania danych do naszego systemu księgowego zostaną wygenerowane hasła i loginy i przekazane każdemu z właścicieli podczas dyżurów Administratora. O możliwości odbioru haseł i loginów zostaniecie Państwo poinformowani osobnym ogłoszeniem.

Atrium 21

 
 
 jesteś gościem na stronie kontakt: borzymowska@borzymowska.xip.pl