budowa została zakończona: 5827 dni temu  
         
 
początek
aktualności
galeria
forum
poznajmy się
przewodnik praktyczny
tablica ogłoszeń
co myślą sąsiedzi
okolica
akcja choinka
spotkania Plażowiczów
Plaża w mediach
subskrypcja
dokumenty
kandydaci do zarządu
targowisko
zapytania ofertowe
sport
     

II Spotkanie Plażowiczów - 21.08.2004r.

W piękne, sierpniowe, oblane słońcem popołudnie spotkaliśmy się na Plaży już po raz drugi. Pomimo jeszcze trwającego sezonu urlopowego frekwencja była imponująca.
Ja sama nie liczyłam, dlatego też zacytuję GW "ok 30 osób przyjechało na ulicę Borzymowską...". Przy okazji warto zauważyć, że pierwsze spotkanie też było 21 dnia miesiąca :-). Tak się jakoś złożyło :-)
Spotkaliśmy się pod płotem od ulicy Gościeradowskiej, następczo przeszliśmy pod wejście na "teren zakazany".
Udało nam się porozmawiać z bardzo sympatycznym Panem Kierownikiem, który odpowiadał na pytania, których było niemało. Bardzo dziękujemy za poświęcenie nam swojego cennego czasu. Pan kierownik bardzo optymistycznie opowiadal nam, jak to budowa dobiegnie końca w marcu 2005r - nie wiem jak inni, ale ja uwierzyłam!
Na co kompletnie nie byłam przygotowana i było to dla mnie dużym zaskoczeniem weszłam do środka Naszej Twierdzy. Miałam przyjemnośc być w segmencie ostanio oddanym (jak wyjrzałam przez okno to widziłam ul. Motycką). Oprócz ścian wewnętrznych, co zasługuje na uwagę, to poprowadzone rury: kanalizacyjne, gazowe i i centralnego ogrzewania do poziomu pierwszego piętra :-). Więc jest szansa, że jak Plaża będzie już w stanie surowym zamkniętym to prace w środku będą trwały już w ciepełku z rurek, co oznacza myślę lepszą jakość i wydajność, a co za tym idzie szybsze ukończenie (no, może nie szybsze ale o czasie) Naszych wymarzonych mieszkań. Och optymiĄmie...

I tak spotkanie powoli dobiegało końca. Jeszcze na koniec była fota, ale już chyba nie wszyscy na niej byli.
Kolejne spotkanie będzie pewnie już dobrze jesienne :-)
Pozdrowienia dla wszystkich Plażowiczów, tych co byli i tych którzy być nie mogli.
Zachęcam również do przysyłania zdjęć do "poznajmy się", bo obecna ich ilość jest nieporównywalna do rzeczywistej liczby Plażowiczów :-)

Do zobaczenia na Jesiennym Spotkaniu Plażowiczów!!!

Elka

 

autor:Wuzzi

autor:Wuzzi

autor:Wuzzi

autor:Wuzzi
 
 
 jesteś gościem na stronie kontakt: borzymowska@borzymowska.xip.pl